eduskrypt.pl - platforma nominowana do WORLD SUMMIT AWARD 2007

Rodzic

Jeżeli  Twoje dziecko uczestniczy w zajęciach umuzykalniających z cyklu „33 spotkania ze sztuką” prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów działających w oparciu o licencję eduskrypt.pl (Kreatywne Usługi Edukacyjne) wpisz login i hasło podane przez prowadzącego zajęcia lub nauczyciela wychowawcę, aby uzyskać dostęp do materiałów edukacyjnych.

Panel <> umożliwia pobranie uzupełniających materiałów edukacyjnych  do realizowanych  zajęć w ramach KUE, m.in. nagrań piosenek wraz z tekstami i ilustracjami do pokolorowania, tekstów bajek i opowiadań, gier logicznych i zgadywanek. 

Jeżeli  Twój adres e-mailowy nie jest zarejestrowany w bazie, system automatycznie poprosi Cię o taką rejestrację (postępuj zgodnie z instrukcjami i zarejestruj się w systemie).

Logowanie do panelu.

  Login:   Hasło:     
  E-mail:                   

Jeżeli szukasz ogólnodostępnych materiałów przejdź do Katalogu pozycji, gdzie znajdziesz materiały dydaktyczne, artykuły, książki, prezentacje, multimedia, kwestionariusze badawcze, prace naukowe, bibliografie, utwory literackie, skrypty, nuty, pliki audio i wiele innych pozycji przydatnych w procesie kształcenia i wspomagania rozwoju dziecka.


Zapraszamy również do uczestnictwa w FORUM i korzystania z TABLICY OGŁOSZEŃ.


Jeżeli chcesz otrzymywać bieżące informacje na temat naszej oferty, napisz do nas, wykorzystując poniższy formularz, a otrzymasz cotygodniowy newsletter zawierający spis nowych pozycji umieszczonych w katalogu (z dziedzin, które zaznaczyłeś) oraz informacje o zmianach dotyczących platformy.

adres e-mail
Zaznacz interesującą Cię dziedzinę wiedzy lub etap edukacyjny (aby wybrać więcej dziedzin lub etapów przytrzymaj Ctrl lub Shift)
 
Zaznacz rodzaj poszukiwanych materiałów:
Podanie danych jest dobrowolne i zaznaczając pole obok wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez redakcję Platformy www.eduskrypt.pl do celów marketingowych. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych, a także do sprzeciwu wobec ich przetwarzania do wyżej wymienionych celów.
  Koszyk jest pusty
Zaloguj się:

adres e-mail:

hasło:
   
« Zarejestruj się
Wpisz pobrany
kod dostępu:
 
Polecamy:
Google
    
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii, proszę zapoznać się z polityką prywatności platformy edukacyjnej eduskrypt.pl
ZAMKNIJ